Petr - Předseda (čestný člen)

Jezdící zakladatel původního OR, který v lednu 2014 přešel do řad příznivců. Obvykle se účastní čtvrtečních setkání, je příležitostným hráčem na kytaru a králem refrénů. Od roku 2008 shání nultý pražec. V současné době jezdí na Hondě VF750C Magna

Od května 2015 čestný člen OR 

Jitka (předsedová)

Přítelkyně, spolubydlící a baťůžek Předsedy. Milovnice koček a postrach všech zlobivých dětí. Pravidelně se zůčastňuje společenských akcí a oslav.

 

Tomáš

Kamarád fotograf a motorkář. Po dlouhém toužení po motocyklu pořídil v březnu 2017 Hondu  CBF 1000. Obvykle na našich akcích fotografuje a jde mu to opravdu dobře.

 

Janka - Jiskřička

Baťužek, který  po rozchodu s VeFéRákem zůstala  bez jezdce.  Ukázala nám chatu Hvězdu v Ústí nad Orlicí, která se stala naší tradicí. Navštěvujeme ji vždy v listopadu na tzv. "Silvestr na nečisto" a je to skvělá akce které se pravidelně účastní snad nejvíce lidí z naší party.

 

Ondra       

 

S Ondrou jsme se seznámili v roce 2015 na oslavě ve Vojkovicích. Těžko zapomenout na jeho úpravu dopravního značení v obci Zlosyň...hihihihi. Od té doby s námi byl stále v kontaktu a v červenci 2016 se stal jedním z nás. V současné době bez moto a z tohoto důvodu byl přesunut z členů do příznivců.

 

Pavel - Koroze 

Korozi jsme objevili v červenci 2015, kdy ho přivedl Jindra jako jezdícího souseda ze vchodu. Dá se říci, že jeho starší Suzina za jízdy podléhá korozi, ale jakmile zastaví, je zase ve skvělém stavu. Koroze má velký smysl pro humor a rychle se stal naším kamarádem. Je přínosem také jako zpěvák, kytarista a vypravěč vtipů. Bohužel se v létě 2016 odstěhoval zpět na SEVER do rodných Verneřic.

 

Karel jr.                                    

Jezdící, potomek Karla a Hanky, občas se s námi sveze, ale spíše se zůčastňuje společných akc, nebo se staví na pivo jde mu to moc dobře a má to rád i přesto, že už s tím jednou fláknul. V současné době nená moc času protože  studuje

 

Boban

Jediný motorkář tělem i duší, který nikdy neměl motorku. Jezdit umí, papíry má, ale zatím asi nepřišel ten pravý čas na pořízení stroje. Pravidelně s námi však chodí na pívo a nevynechá snad žádnou akci, specialista na vytváření přezdívek, je navržen jako maskot OR

 

Kuba-VelkýKuba

Člen spřáteleného pražského klubu "Terryho Banda".  Bydlí u nás ve vsi, je hrozně velkej a jezdí hrozně rychle. V současné době jezdí na BMW R1200GS a žije s Radkou-Bašťulí a čekají spolu další přírůstek.

Radka - Bašťule

Objevena v lednu 2012, kdy koupila byt od Radka. Po nastěhování  s námi začala chodit na pívo a jezdit na akce.  Chvilku bydlela u taťky v Ostravě a v březnu 2015 se jí narodil Ondra. V roce 2018 se vrátila do Vodolky a v současné době čeká miminko.

 

Dan - VeFeRák

Bývalý člen, kerý se bohužel po rozchodu s Jiskřičkou odstěhoval na trvalo zpět do Čáslavi, kde pracuje na 21. základně taktického letectva u letounů JAS-39 Gripen, které má v držení česká armáda. Jezdí na Hondě VFR (odtud ta přezdívka), umí vypít hodně zelený (ale opravdu hodně).